26 Nisan 2010 Pazartesi

farkettimki...

bu hafta boyunca;

günlerden pazar.. ewim göztepede oldugu için akşam vakti avrupa yakasına geçmem gerekti ve bu bana şunu düşündürttü..! bu hafta içinde kaç kere anadolu yakası avrupa yakası gel-giti yaşadım..?
pazartesi 2 git 2 gel
salı 2 git 2 gel
çarşamba 2 git 2 gel
perşembe 2 git 1 gel
cuma 3 git 3 gel
cumartesi 2 git 2 gel
pazar 1 git 2gel...
14 kere anadoludan avrupaya 14 kere avrupadan anadoluya bu galiba tam bi delilik..

tatil ilanlarında her sezon erken rezervasyon fırsatı olur..bu erken rezervasyon dönemlerinin de bi son günü olur..lakin bu son günün bi son günü olmazmı yaa her ilanda bugün son gün...!! uyuz oldum ben buna bu hafta

emre aydının bi şarkısı var..bu yağmurlar diye..pekte normal pekte anlaşılması güç bi şarkı...hani öle yogun bi aşk yogun bi yalnızlık veya bi acının halini son halini yogun bi şekilde anlatmıyor fakat orda iki kelime war '' annem için''  annneeeemmm içiiiiinn diye bagırıyor..işte o iki kelimecik yüzünden ben ve bu şarkıyı dinleyen herkes neden duygusala bağlıyor..!! bunuda anlamadım bu hafta..!

yalnız bi erkek war..sewgilisi olmayan kendi başına ölece özgürce takılan kafasına göre filan takılan..bu erkek yanında bi kızla arkadaşlarının yanına gidince neden 3 dakika içinde anaaa sewgilisi muhabbeti olur hatta yok lan manyakmısınız diince hadi lan bırak filan denip inanmamazlık yapılır..!! bunada şaşırdım bu hafta..

mirkelamla kargonun iş yapmıyacagını kargonun müziğinin mirkelama agır geldiğini mirkelamın sesinin onlara hafif geldiğini anladım..ilaveten hayal kahvesinde wc güzegahında sotelenmemek gerektiğini çünkü gelenin geçenin bitmediğini her pardon diyenin seni sıkıntıya soktugunu anladım..
enönemlisi ise ;
vesikalık foto lazım oldu (28 yaşında lisansım çıkıcak ve futbolcu olacağım için) bu maksatla cüzdanımı karıştırdım.. allahım la fayette fişinden abuk subuk not kağıtlarına eski sevgili fotosuna kadar her bi bok çıktı bir tek şey çıkmadı o da cüzdanda olması gereken tek şeydi;para..bi tek para çıkmadı...eski günlerdeki gipi cüzdanımın bi köşesine bi kötü gün parası sıkıştırmam gerektiğini anladım


sonuç şuki ; sinan bu hafta darmadağın olmuştur..eğlenmiştir ama reklamlardaki gipi ;tutun kollarımdan düşerim şimdi ,yorgunum dostlarım yorgunum yorgun hallerindedir...fotoğraftanda anlaşılacagı üzere kızlar cin gipidir..sinansa bitmiştir..lakin ertesi gece o cin gibi kızlar evde ortayaş moddayken sinan yine hayattadır ve istanbul gecelerinde cin gibidir..peki son durum nedir ; sinan öküzler gibi pişmandır =)


haftaya                                                                                                                                                        
daha fazla uyumalı,daha fazla dinlenmeli,evimde daha fazla oturmalıyım
ama;
beceremeyeceğimi biliyorum...

2 yorum:

  1. Oturmak yok Sİnan oturmak yok..ben bile oturmuyorum...

    YanıtlaSil
  2. ara sıra oturmalı nadirde olsa oturmalıki ilerki atlamalara zıplamalara gezmelere tozmalara enerji biriksin..ama emin olki gene beceremedim =(
    hadi ya şu senin alişin şişir kollarını ellerini bacaklarınıda kıstırim ben onu ısırım herbi yanını

    YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails