18 Mart 2010 Perşembe

mümküNse..

mümkünse ;

taksim bostancı dolmuşundaki eli yüzü düzgün iyi giyimli erkekler para uzatırken seslerini rutkay azizleştirmesin kadınlarda telefonda konuşurken saba tümerleşmesin..

aynı dolmuşta nescafe ice'ımı yudumlayıp penguen okurken yanımdaki kadınlar çaktırmadan elimdeki pengueni okuyup kısık sesle kıhkıhlayıp sonra ben onların tipini merak edip usulca onlara baktıgımda gözlerini kaçırıp birden cool kadın olmasınlar..

118 reklamları yasaklansın hatta 118 kawramı komple kalksın belleğimizden silinsin 25 çeşidini görüp her tw açışımızda cingıllarını dinlemektense aradıgımız numarayı eşten dosttan sorgulayalım...

telefonla tiyatro bileti aldıgımda arkadaşlarım hayrola ne bileti aldın dediğinde  afrikaya gidiyorum ya nisanda  dememe şaşırsın way be geziosun ulan demesin..


akşam ewe 7 de girip bi daha dışarı çıkmadan tw seretmek düzenli yemek yemek we düzenli uyumak benim hakkım hafta içleri arkadaşlarım beni aramasın sormasın gelsene ya demesin yada olum uykusuzum gelemem diince bi taneside anlayışlı olsun..

istiklalde aynı anda 15 metrekare çapta 75 sewgili her köşede her bucakta sarılıp koklaşıp öpüşmesin erkek erkeğe kız kıza gezenlerde olsun..

galatasaray lisesinin önünde fotograf çekilmek yasaklansın yada çekilceklere şart koşulsun topkapı sarayının bekçisi gipi durup poz wermesinler..

daha çok erasmus öğrencisi istanbula gelsin ama bunlar yolda yapakta kafamın dibinde öküz gipi geğirmesin..

ergenekon balyoz anayasa asker hükümet kriz kelimeleri hayatımızdan çıksın..


diyarbakır küme düşssün we diyarbakırda futbol konuşmak bile yasaklansın..

feysbukta grup kurmak wideo paylaşmak yasaklansın otun bokun altına twiter/blabla adresini yazma modası kaybolsun..

kimse aşkı memnudan şikayet etmesin yok ediceksede mümkünse aşkı memnu reyting rekorları kırmasın..

ahmet hakan yazı mazı yazmasın sınırdışı edilsin arada sırada büyük acılar çekiyor ama hala yaşıyor haberleri gelsin..

allahını peygamberini sewen bir allahın kulu şu istanbula bi festiwal getirsin we mümkünse ayrımcılığın olmayacagı herkesin katılımcı olacagı we geleneksel olup dünyadaki diğer canlıların bu festiwalden haberdar/ takipçi olacagı bi festiwal olsun..

arkadaşlarım peşisıra sewgili bulmasın...


izdivaç programları akşam kuşağına alınsın erkek milleti we çalışan insanlarda gülebilsin..bide yarın bana bir adet, bu postu okuyanlarada iki adet süper haber gelsin..
bide bu  ''mümkünse'' post'u benim blogta klişeleşssin haftada bir aklıma gelsinaylardır (uludağ hariç) istanbulu terketmediğim birileri tarafından farkedilsin biri tutup kolumdan beni bi yerlere tatile götürsün yada kışkırtsın yada aklıma soksun...


yalvarıyorum farmville daveti gelmesin..

diye zırwalayası geldi sinanın..bide üstüne yatağa kıwrılası...

2 yorum:

  1. Afrika olmaz Sinancım..Afrika olmaz..kullanmayalım bu aralar Afrikayı...aaa ben daha bir 3-4 ay gidemem...

    YanıtlaSil
  2. hahahah zannımca aliş'in ilk keşfettiği yerlerden biri havaalanı olucak =)
    we zannımca sen benim afrika postunu görünce çılgına dönüceksin =))

    YanıtlaSil

Related Posts with Thumbnails